Filtry
-
-
-

Szukasz Mercedes-Benz w Warszawie? Postaw na sprawdzony salon VCentrum

Materiał partnera:

Serwis VCentrum to największy niezależny serwis i dealer samochodów Mercedes-Benz zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Powsińskiej 69/71. Serwis na przestrzeni lat wyrobił sobie dobrą opinię, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów w internecie. Sprawdź, na jakie usługi możesz liczyć w VCentrum.

Szukasz Mercedes-Benz w Warszawie?


Kompleksowa diagnostyka na najwyższym poziomieW serwisie VCentrum dla Mercedes-Benz masz możliwość wykonania przeglądu swojego auta, zarówno podczas gwarancji, jak i pogwarancji. Serwisem zajmuje się zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, przed którymi marka Mercedes nie skrywa żadnych tajemnic. Diagnostyka odbywa się z wykorzystaniem oryginalnego systemu XENTRY Diagnosis, który umożliwia trafną diagnozę i szybką naprawę pojazdu. Serwis w trosce o najwyższą jakość swoich usług stosuje się do restrykcyjnych wytycznych narzuconych przez producenta.

Udogodnienia dla klientówSerwis przy ul. Powsińskiej 69/71 wyposażony jest aż w 18 stanowisk co ma wpływ na elastyczność przy umawianiu wizyty serwisowej. Zespół serwisowy pracuje na profesjonalnie wyposażonej hali i korzysta z najnowszych narzędzi. Klienci serwisu mogą obserwować proces naprawy przez przeszkloną ścianę a w oczekiwaniu na naprawę wypić pyszna kawę. Przy naprawach wymagających pozostawienia auta na więcej dni, klienci mogą skorzystać z oferty wynajmu samochodu zastępczego na cały okres trwania usługi serwisowej.

Precyzja w bezpiecznej cenieNaprawy serwisowe są wykonywane na oryginalnych częściach Mercedes-Benz, jak również zależnie od wieku samochodu mogą być zaproponowane klientowi certyfikowane części zamienne. Zespół doświadczonych specjalistów, którzy po wielu latach doświadczenia w branży motoryzacyjnej wie, które z grup podzespołów można zastąpić częściami zastępczymi, bez wpływy na długość eksploatacji.

Kupno i sprzedaż samochodów marki Mercedes- BenzJedną z ofert dedykowanych klientom serwisu jest odkup i sprzedaż samochodów marki Mercedes-Benz lub zamianę samochodu na inną markę segmentu premium. Doradcy w salonie sprzedaży przy ul. Powsińskiej 69/71 są partnerami do rozmowy dla każdego wymagającego klienta poszukującego nowego samochodu klasy premium. Klient kupujący używany samochód w salonie VCentrum otrzymuje pełną weryfikacje samochodu ze sprawdzoną historię pochodzenia.

Wymiana oponUsługa wymiany opon to część bogatej oferty serwisu VCentrum. Obsługa dysponuje nowoczesnym i zaawansowanym sprzętem do wyważania i demontażu kół oraz opon. Istnieje także możliwość przechowywania opon w magazynach serwisu, które są specjalnie przygotowane i przeznaczone do profesjonalnego przechowywania opon. Na życzenie klienta przy usłudze wymiany opon klient otrzymuje przegląd układu hamulcowego gratis.

Oferta usług finansowychSalon VCentrum przy sprzedaży samochodu świadczy kompleksowe usługi finansowo-ubezpieczeniowe. Zespół gwarantuje profesjonalną pomoc przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów leasingowych lub kredytowych oraz dopasowuje najkorzystniejsze ubezpieczenie OC i AC.

Chcesz zadbać o swojego Mercedesa w profesjonalny sposób? Umów się na wizytę w VCentrum na przegląd gwarancyjny lub pogwarancyjny, na diagnostykę i naprawę, wymień opony lub koła zostaw na przechowywane na kolejny sezon. Pamiętaj, aby regularnie odgrzybiać klimatyzacje.

VCentrum zawsze bardzo dba o najwyższą jakość świadczonych usług i obsługę klienta.