Filtry
-
-
-

Harleyem przez Amerykę Centralną. Pszczynianie opowiedzą o przygodzie

Pochodzący z gminy Pszczyna Grzegorz Kędzior wiosną tego roku podróżował po Ameryce Centralnej wraz z żoną Elą. Wyprawa mogłaby być jedną z wielu, gdyby nie fakt, że odbywała się na dwudziestodwuletnim Harleyu, który z założenia dedykowany jest na amerykańskie autostrady - proste i szerokie.

Harleyem przez Amerykę Centralną 2019 · fot. archiwum prywatne


"Po drugiej stronie muru Trumpa", czyli Meksyk i Ameryka Centralna oczyma podróżników z gminy Pszczyna - to temat spotkania, które odbędzie się w czwartek, 25 lipca o godzinie 18.00 w bibliotece w Piasku. Grzegorz i Ela opowiedzą na nim, jak wyglądała ich wyprawa, co ich zaskoczyło i jakie przygody czekały na nich na trasie.

- Zapraszamy Was na naszą premierową prezentację po tegorocznej podróży motocyklowej w tamtej części świata! - zachęcają podróżnicy.

Harleyem przez Amerykę Centralną 2019


Przypominamy, że Grzegorz jest miłośnikiem marki Harley-Davidson i była to kolejna egzotyczna podróż, którą odbył na swoim motocyklu o nazwie Electra. W styczniu tego roku, po gruntownym remoncie, Harley został wysłany do portu w Miami. Para doleciała tam 20 lutego, skąd odebrała Electrę i ruszyła w kierunku Meksyku. Droga prowadziła przez Florydę, Alabamę, Missisipi, Louisianę i Teksas. Po Meksyku przyszedł czas na Belize, Gwatemalę i Salwador. Para przejechała także Honduras, Nikaraguę, Kostarykę i Panamę.

Szczegółową relację z wyprawy, a także liczne zdjęcia można znaleźć na ich blogu screwitletsride.com oraz na Facebooku.

BM / pless.pl