Filtry
-
-
-

IV Śląski Zlot Syren w Czechowicach-Dziedzicach

W sobotę 25 maja w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się wystawa Syren. Wszystko za sprawą IV śląskiego zlotu Syren, który pojawi się w tym dniu pod nowym Salonem BHP Safety First przy DK1.

Śląski Zlot Syren
Śląski Zlot Syren · fot. mat. organizatora


Kolejny raz na bazę zlotu wybrano Ustroń, gdzie zgłoszone załogi będą miały okazję do świetnej zabawy i integracji. W sobotę o godzinie 16:00 Syrenki dojadą pod Salon BHP Safety First w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie odbędą się konkursy, konkurencje i wystawa Syrenek. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji, a nade wszystko charakterystyczny warkot silników i niecodzienny widok kilkudziesięciu pięknych aut. Królowa polskich szos będzie tu niecodzienną gwiazdą.

Organizatorem ogólnopolskiego zlotu jest Śląska Rodzina Syren oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie. Śląski zlot Syren jest imprezą cykliczną, odbywającą się co dwa lata. Event przyciąga za każdym razem nie tylko kilkadziesiąt załóg, ale także spore grono widzów oraz przedstawicieli mediów. W tym roku impreza została objęta patronatem Miasta Ustroń, a także patronatami medialnymi Kroniki Beskidzkiej, Głosu Ziemi Cieszyńskiej, beskidzkiej24.pl, Klassikauto.pl, Radia Bielsko oraz TVP3 Katowice. Swoją obecność jak zawsze zapowiedziała także telewizja TVN Turbo.

Śląski Zlot Syren
Śląski Zlot Syren · fot. mat. organizatora


Formuła imprezy to połączenie spotkania pasjonatów poczciwych Syrenek, rywalizacji podczas Rajdu Nawigacyjnego i rodzinnego pikniku z atrakcjami dla najmłodszych. Tym razem poza malowniczymi krajobrazami Beskidu Śląskiego, uczestnicy będą mogli przenieść się w czasie podczas wizyty w Tradycyjnej Zagrodzie Rolnej w Ochabach oraz wziąć udział w konkursach związanych z Bezpieczeństwem i nie tylko na terenie wspomnianego już Salonu BHP firmy SAFETY FIRST w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Starowiejska przy DK1). Nie lada atrakcją będą również przejazdy Syrenek oraz niejednokrotnie widok błądzących, zagubionych pojazdów podczas Rajdu Nawigacyjnego

Program imprezy:

Piątek, 24 maja 2019
17:00 - 24:00 Rejestracja uczestników w OSW ONDRASZEK w Ustroniu
19:00 - 20:00 Wystawa Pojazdów
20:00 - 23:00 Ognisko integracyjne

Sobota, 25 maja 2019
9:00 - 11:00 - Śniadanie, zabawy i konkursy dla najmłodszych uczestników
11.30 - 13:00 - Wystawa pojazdów na terenie Ustronia, obiad
14:00 - 15:00 - Zwiedzanie Tradycyjne Zagrody Rolnej w Ochabach
16:00 - 17:30 - Wystawa pojazdów - SAFETY FIRST SALON BHP w Czechowicach-Dziedzicach
18:00 - 18:30 - Powrót do bazy zlotu "OSW ONDRASZEK"
19:30 - 24:00 - Impreza integracyjna dla uczestników zlotu

Niedziela, 26 maja 2019
9.00 - 11:00 - Śniadanie
12:00 - 13:00 - Wystawa pojazdów, ogłoszenie wyników konkurencji zlotowych i uroczyste zakończenie zlotu.


Bieżące informacje na temat imprezy dostępne są na:


Paweł Soszka
Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie