POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-
-

PitStop - darmowy przegląd samochodu w Go-West

Artykuł sponsorowany:

ProfiAuto wraz z firmą Go-West zaprasza właścicieli wszystkich samochodów osobowych do wzięcia udziału w bezpłatnym PitStopie, czyli badaniu stanu technicznego swojego samochodu. Już 17.04 na parkingu przy markecie Kaufland w Pszczynie mechanicy sprawdzą zawieszenie, oświetlenie oraz odpowiednią ilość płynów eksploatacyjnych.

Gowest logo


ProfiAuto PitStop to cykl regionalnych wydarzeń motoryzacyjnych, których celem jest podnoszenie świadomości kierowców w zakresie regularnych badań technicznych pojazdów. Mobilne centra diagnostyczne pojawią się co roku w kilkudziesięciu miastach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Bezpłatne badania odbywają się w miejscach najczęściej odwiedzanych przez kierowców, takich jak np. parkingi przy centrach handlowych. Eksperci ProfiAuto zwracają uwagę na kwestie ważne dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy - sprawdzane są między innymi stan zawieszenia, oświetlenia, ogumienia czy płynów eksploatacyjnych. Na podstawie wyników tych kontroli prowadzone jest coroczne zestawienie ProfiAuto dotyczące stanu technicznego samochodów poruszających się po polskich drogach. Do tej pory, podczas 4 edycji wydarzenia, zdiagnozowano kondycję ponad 22 tysięcy pojazdów.

Go-West


W ramach ProfiAuto PitStop 2018 przeprowadzono ponad 90 akcji bezpłatnych kontroli technicznych. W sumie zweryfikowano stan około 6500 aut, a ponad 2100 kierowców zgodziło się anonimowo udostępnić wyniki przeglądów ich samochodów na potrzeby zestawienia. Więcej niż połowa powinna trafić do warsztatu:
  • Aż 64% badanych aut wymagało wymiany płynu hamulcowego
  • W przypadku 40% konieczne było ładowanie lub wymiana akumulatora
  • Co trzeci samochód miał niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach
  • W co piątym stwierdzono źle ustawione światła


Zapraszamy 17.04.2019 w godzinach 10.00 - 16.00, parking Kaufland w Pszczynie przy ulicy Broniewskiego 1A.

Organizatorami wydarzenia są: Go-West, marka ProfiAuto, firmy ATE, MANN-FILTER, OSRAM i VARTAFHU GO-WEST GRZEGORZ LUBECKI

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. UZDROWISKOWA 4A

tel. 32 750 57 40
kom. 537 089 002
kom. 537 089 003