Filtry
-
-
-

W Tychach pojawiły się elektryczne skutery blinkee.city

Elektryczne skutery polskiej firmy blinkee.city pojawiły się w Tychach. Od dziś można korzystać z pojazdów!

W Tychach pojawiły się elektryczne skutery blinkee.city
W Tychach pojawiły się elektryczne skutery blinkee.city · fot. materiały prasowe


20 ekologicznych i sanitarnie bezpiecznych elektrycznych skuterów pojawiło się w centralnych punktach miasta. Stanowią one uzupełnienie oferty transportu publicznego, szczególnie teraz, gdy wracamy
do zakładów pracy, a pewne ograniczenia w komunikacji miejskiej muszą pozostać. Firma blinkee.city zdecydowała się uruchomić usługę testowo, odpowiadając w ten sposób na liczne zapytania, kierowane poprzez media społecznościowe od użytkowników, którzy mieli już możliwość korzystać z jednośladów w innych miastach.

- Jesteśmy polską firmą, a naszą domeną jest technologia, więc możemy szybko reagować i podejmować decyzje korzystne dla lokalnych użytkowników. Zauważyliśmy liczne zapytania o Tychy, wiec jesteśmy! - mówi Marcin Maliszewski, ekspert e-mobliności, prezes blinkee.city. - Korzystać z naszych elektrycznych skuterów i hulajnóg, można już w prawie 30 miastach i to nie jest nasze ostatnie słowo - dodaje.

W Tychach pojawiły się elektryczne skutery blinkee.city - 31.05.2020 · fot. Michał Kasperczyk - Radny Miasta Tychy


By jeździć na skuterze elektrycznym blinkee.city należy pobrać na telefon aplikację do zarządzania przejazdami. Jeśli ktoś już jest użytkownikiem blinkee.city w innym mieście to korzysta z tej samej apki. Skutery są dwuosobowe. W kufrze znajdują się dwa kaski i jednorazowe czepki. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg będą mogły osoby pełnoletnie, które mają niezbędne uprawnienia i zaakceptują regulamin. Warunkiem jest też posiadanie karty płatniczej.

Loading...


Skutery blinkee.city są czyszczone i dezynfekowane na bieżąco, czyli zawsze przy wymianie baterii lub gdy trafią do serwisu, a dodatkowo serwisanci dezynfekują pojazdy, które stoją na ulicach. Niezależnie od pracy operatora, dla bezpieczeństwa, w trakcie korzystania z pojazdów, zaleca się noszenie jednorazowych rękawiczek.

Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city.

BM / tychy.info