Filtry
-
-
-

5 grup produktów, które kupisz w sklepie lakierniczym

Materiał partnera:

Lakiery samochodowe w sprayu i do pistoletu oraz wszelkie akcesoria doskonale przygotowujące dane podłoże, jak i zabezpieczające stanowisko pracy. To i jeszcze więcej oferują sklepy lakiernicze. Warto postawić na sprawdzone produkty najwyższej jakości, dzięki którym wykonanie poprawek będzie bardzo proste i bezproblemowe.

Whitpress


Sklep lakierniczy online - szeroki wybórPosiadanie własnego auta wiąże się z różnego typu zobowiązaniami - okresowe przeglądy, coroczne ubezpieczenie i oczywiście koszty paliwa. W tym wszystkim nie możemy zapomnieć, że czasami potrzebne są mniejsze lub większe naprawy. Samochód, jak każda inna rzecz, ulega stopniowemu zużyciu, zatem musimy odpowiednio zadbać nie tylko o jego stan techniczny, ale i o wygląd zewnętrzny.

Na ten ostatni negatywnie wpływają ubytki w karoserii powstałe po latach bądź w wyniku stłuczki albo innego działania. Co ważne, nie z wszystkimi odpryskami lakieru musimy zgłaszać się do lakierni samochodowej. Wiele z nich naprawimy samodzielnie, wspomagając się materiałami lakierniczymi. Gdzie ich szukać? W sklepie lakierniczym.

Nie zawsze jednak mamy taki w pobliżu lub dostępny asortyment jest zbyt okrojony. Rozwiązaniem tego problemu jest internetowy sklep lakierniczy, w którym można zrobić zakupy w dowolnej chwili, bez dojazdu, szukania wolnego miejsca parkingowego, sprawdzania kolejnych półek czy późniejszego stania w kolejce i dźwigania zakupionych produktów. Znajdziemy tutaj bardzo szeroką ofertę artykułów lakierniczych oraz różnego typu akcesoriów, idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Do tego zamówienie zostanie dostarczone do domu lub pod wskazany adres, co jest niezwykle wygodne.

Lakiernictwo samochodowe na własną rękę, czyli co kupić w sklepie lakierniczym. Decydując się na wykonanie poprawek lakierniczych, korzystajmy z produktów najwyższej jakości, które są proste w użytkowaniu i spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Wiele z nich jest dedykowanych nie tylko dla lakierni, ale i do domowego użytku.

Whitpress


Lakiery samochodoweNajważniejszą kategorią produktów w sklepie lakierniczym są oczywiście lakiery samochodowe uniwersalne bądź dedykowane do konkretnej powierzchni. Występują one dosłownie w każdym kolorze, tak by idealnie dopasowały się kolorystycznie z karoserią danego samochodu. Można je też kupić w zestawie z utwardzaczem.

Materiały ścierne i polerskieLakiernictwo samochodowe w domowym zaciszu to nie tylko sam proces pokrywania karoserii świeżą warstwą koloru, ale także przygotowanie podłoża. W sklepie lakierniczym online dostępne są papiery, gąbki i krążki ścierne, środki matujące oraz futra, wełny, filce, pasty i woski polerskie.

Szpachle samochodoweZ lakiernictwem samochodowym, a właściwie ze wspomnianym przygotowaniem, wiążą się także szpachle samochodowe. Pozwalają one wypełnić i wyretuszować drobne ubytki, rysy czy nierówności w karoserii. Do wyboru jest kilka rodzajów o różnych właściwościach i parametrach.

Maski, odzież ochronna oraz folie maskującePrzy wykonywaniu jakichkolwiek prac powinno się zadbać o higienę oraz bezpieczeństwo samego siebie i otoczenia. Korzystając z artykułów lakierniczych, warto wyposażyć się między innymi w fartuch, kombinezon ochronny lub koszulki ochronne, maski z filtrami, przyłbice, okulary bądź gogle, a także w rękawice, ochronniki słuchu oraz środki do dezynfekcji i czyszczenia. Przydadzą się też folie maskujące różnej wielkości, nożyki do ich cięcia, materiały zabezpieczające, taśmy dwustronne, pianki do wnęk oraz papiery okryciowe.

Kosmetyki do samochoduW sklepie lakierniczym można przy okazji kupić akcesoria do pielęgnacji i czyszczenia różnych części samochodu. Obejmuje to między innymi produkty do konserwacji uszczelek, do skóry, felg i opon, do plastików i tapicerki, szampony samochodowe czy zapachy.

Lakiernictwo nie jest tak proste, jakby się mogło wydawać, jednak sprawdzone produkty zdecydowanie ułatwiają wykonanie wszystkich czynności. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na hurtownię lakierniczą, czy sklep lakierniczy online, dobrze przemyślmy, co jest nam potrzebne. W wielu przypadkach można też poradzić się specjalisty na czacie.