Filtry
-
-
-

Nowość na rynku kart paliwowych

Materiał partnera:

Karta paliwowa to innowacyjne rozwiązanie dla właścicieli samochodów flotowych, flot transportowych oraz użytkowników aut służbowych. Umożliwia ona bezgotówkowe płacenie za tankowanie aut oraz szereg innych usług powiązanych z jego eksploatacją. Jej posiadanie wiąże się również z atrakcyjnymi zniżkami na paliwo. Przekonaj się czym są karty paliwowe i dowiedz się czym wyróżnia się nowość na rynku - karta flotowa Moyl.

Silesia


Czym jest karta paliwowa?Karta paliwowa to niewielki kawałek plastiku wyglądem zbliżony do standardowej karty płatniczej. Zazwyczaj jest ona wydawana, nie na osobę, lecz na konkretny pojazd, co umożliwia swobodne korzystanie z niej zarówno właścicielowi pojazdu, jak i zatrudnionemu pracownikowi.

Podstawową funkcją karty paliwowej jest możliwość bezgotówkowego płacenia za tankowanie auta po cenie często niższej niż ta, którą wskazuje dystrybutor na stacji paliw. Karta paliwowa, to również ogromne ułatwienie i uproszczenie spraw biurowych firmy. Dzięki połączeniu z systemem elektronicznym, w którym zapisywana jest każda transakcja z użyciem karty, właściciel ma pełen wgląd do wydatków, a użytkownik auta nie musi każdorazowo pobierać faktury za swoje zakupy.

Silesia


Karta Moyl i jej zaletyMoyl to nowa karta paliwowa oferowana przez firmę będącą liderem w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań zmniejszających wydatki na paliwo. Moyl posiada koncesję na obrót paliwami, co pozwala uzyskać atrakcyjne zniżki na paliwo rzędu od 12 do 25 gr na litrze, jak również umożliwia zakup akcesoriów samochodowych nawet z 20% rabatem. Nowe narzędzie, jakim jest karta paliwowa Moyl to karta przedpłacona (tzw. prepaid), dzięki czemu właściciel sprawuje bieżącą kontrolę nad wydatkami ponoszonymi na auto bądź całą flotę. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma możliwości skorzystania z karty, bez jej wcześniejszego doładowania.

Karta Moyl umożliwia również szybkie i intuicyjne tworzenie raportów wydatków, dzięki systemowi elektronicznemu, który zapisuje wszelkie transakcje zawarte za pomocą karty. Pozwala to na bieżąco kontrolować ilość zakupów ponoszonych na konkretne auto i zapobiegać niepotrzebnym wydatkom mogącym przynieść szkodę firmie.

Karta flotowa Moyl to rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią przejrzystość oraz nadzór nad wydatkami w firmie. To również możliwość zaoszczędzenia sporych kwot, dzięki programom atrakcyjnych zniżek na zakup paliwa. Karta Moyl to także ułatwienie dla pracowników firm poruszających się autem służbowym. Korzystanie z niej oznacza, bowiem koniec z każdorazowym pobieraniem faktury podczas tankowania. Karta paliwowa Moyl to prawdziwa innowacja dla każdej nowoczesnej firmy.