Filtry
-
-
-

Szukasz samochodu? Sprawdź oferty dostępne na aukcjach poleasingowych!

Materiał partnera:

Zakup nowego pojazdu to często przeprawa przez niekończące się trudności. W pierwszej kolejności musisz poświęcić sporo czasu na znalezienie ciekawej oferty. Następnie, niejednokrotnie przekonasz się, że rzeczywisty stan pojazdu niewiele ma wspólnego z opisem dostępnym pod ogłoszeniem. Jeżeli chcesz mieć pewność, że transakcja przebiegnie bez zbędnych komplikacji, to zapoznaj się z ofertą na stronie https://cararena.pl/aukcje-poleasingowe - znajdziesz tam aukcje samochodów poleasingowych w atrakcyjnych cenach.

1. Co to jest samochód poleasingowy?
2. Kto najlepiej skorzysta z aukcji poleasingowych?
3. Używane auta poleasingowe - jakie są najbardziej popularne modele?
4. Licytacja samochodów poleasingowych - czy warto?

Nie słyszałeś wcześniej o aukcjach samochodów poleasingowych? Najwyższa pora nadrobić zaległości. Coraz więcej osób właśnie w ten sposób znajduje swój wymarzony pojazd. Sprawdź już dziś dostępną ofertę - wśród wielu aut z pewnością znajdziesz to, o którym marzysz.

Co to jest samochód poleasingowy?Samochody w leasing najczęściej biorą firmy, choć coraz częściej można się spotkać także z ofertą leasingu konsumenckiego. Na czym polega leasing? W takiej formule przedsiębiorcy użytkują samochód najczęściej przez kilka lat, miesięcznie odprowadzając określoną kwotę na rzecz firmy udzielającej leasingu. Po kilku latach mają możliwość wykupienia pojazdu lub wzięcia w leasing kolejnego auta. Częściej decydują się na to drugie rozwiązanie, a samochody trafiają wówczas między innymi na aukcje aut poleasingowych.

Kto najlepiej skorzysta z aukcji poleasingowych?W zasadzie to nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do tego, kto może korzystać z takiej oferty. Aukcje samochodów poleasingowych są bardzo popularne zarówno wśród przedsiębiorców, jak i wśród osób prywatnych. Jeżeli chodzi o firmy, to przeważnie są to niewielkie przedsiębiorstwa. Wybierają konkretną ofertę, należy jednak zwrócić uwagę na jej szczegółowy opis, zdarza się bowiem, że niektóre aukcje skierowane są tylko i wyłącznie do firm.

Używane auta poleasingowe - jakie są najbardziej popularne modele?Aukcje aut poleasingowych to bardzo zróżnicowana oferta pojazdów. Można na nich znaleźć zarówno praktycznie nowe (kilkuletnie) pojazdy, jak i te nieco starsze. Zdarzają się perełki z minimalnym przebiegiem, choć nie brakuje także ofert pojazdów z dosyć dużym kilometrażem na liczniku. Jeżeli szukasz ciekawych modeli samochodów poelasingowych, to wiele modeli samochodów poleasingowych znajdziesz na stronie: https://cararena.pl/aukcje/samochody-osobowe.

Dostępne są tam zarówno pojazdy o niewielkich gabarytach, które są idealnym rozwiązaniem na miejskie korki i trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego, jak i samochody bardziej przestronne zapewniające komfort podróży na większych dystansach.

Licytacja samochodów poleasingowych - czy warto?Jeszcze przed przystąpieniem do licytacji sprawdź, czy jest ona skierowana do osób prywatnych, czy wyłącznie do firm. Jeżeli chcesz zacząć licytowanie wybranego pojazdu, to wpierw musisz założyć konto w serwisie. Uczestniczyć w licytacjach mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Co ważne, musisz być osobą pełnoletnią. Jeżeli nie masz ukończonych osiemnastu lat, wówczas nie możesz licytować pojazdu.

Pamiętaj, aukcje samochodów poleasingowych to doskonała szansa na zakup wymarzonego pojazdu w atrakcyjnej cenie. Zasady obowiązujące w serwisie sprawiają, że zawierane transakcje są bezpieczne. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi licytacji i poszukaj samochodu, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia!