Filtry
-
-
-

Brak dobrego serwisu BMW w Elblągu. Gdzie serwisować samochód bawarskiej marki?

Materiał partnera:

Posiadanie samochodu marki BMW daje mnóstwo satysfakcji, ale nie ma się co oszukiwać - oznacza również konieczność nieco głębszego sięgania do portfela. Są to pojazdy wyjątkowo zaawansowane technicznie, wyposażone w mnóstwo elektronicznych systemów odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo. Tym samym nie ma możliwości, aby z serwisowaniem BMW poradził sobie nie doświadczony mechanik. Właściciele aut bawarskiej marki w Internecie często szukają sprawdzonych adresów, pod którymi skorzystają ze specjalistycznej obsługi serwisowej. W szczególnie trudnej sytuacji są ci, w których miastach nie ma autoryzowanego przedstawiciela niemieckiego producenta. Przykładem będzie tutaj Elbląg, gdzie od lat brakuje dobrego serwisu BMW. Na szczęście to nie oznacza konieczności korzystania wyłącznie z niezależnych warsztatów, co zawsze jest loterią. Sprawdź, gdzie znajdziesz polecany serwis BMW niedaleko Elbląga.

Brak dobrego serwisu BMW w Elblągu. Gdzie serwisować samochód bawarskiej marki?


Wycieczka do TrójmiastaTo właśnie w Trójmieście znajduje się najbliższy autoryzowany serwis BMW. ASO BMW Bawaria Motors jest sprawdzonym adresem, pod który możesz się zgłosić bez najmniejszych obaw i to niezależnie od tego, czy zamierzasz zlecić przeprowadzenie standardowych czynności serwisowych, czy też bardziej skomplikowaną naprawę.

W tym miejscu warto również przypomnieć, że właściciele samochodów BMW objętych fabryczną gwarancją producenta, mają prawo serwisować je w dowolnej autoryzowanej stacji obsługi. Jeśli więc np. kupiłeś swoje BMW w Krakowie, a mieszkasz w Elblągu i z oczywistych względów wyprawa na południe Polski byłaby dla Ciebie kłopotliwa, bez wahania umów się na wizytę w serwisie BMW Bawaria Motors Gdańsk.

Dojazd z Elbląga do Trójmiasta zajmuje około 40 minut, dlatego odległość nie powinna tutaj stanowić żadnego problemu. Zwłaszcza, że czas, w którym profesjonalni serwisanci zajmują się Twoim BMW, możesz spędzić w bardzo komfortowych warunkach, popijając dobrą kawę i np. pracując zdalnie, odpowiadając na maile czy surfując po sieci.

Dużym atutem takiego rozwiązania jest również fakt, iż autoryzowany serwis BMW Bawaria Motors Gdańsk gwarantuje Ci terminową realizację usługi. Nie ma mowy o tym, aby naprawa czy inna czynność serwisowa przedłużała się w nieskończoność, co niestety jest standardem w przypadku niezależnych warsztatów. Dzięki temu możesz bez problemu zaplanować sobie dzień i znaleźć ?okienko? w grafiku, by zapewnić swojemu BMW profesjonalny serwis zgodny z wytycznymi producenta samochodu.

Dlaczego ASO jest lepsze niż niezależne serwisy BMW w Elblągu?Powodów, dla których warto postawić właśnie na autoryzowaną stację obsługi, jest co najmniej kilka. Skupmy się na tych najważniejszych i zacznijmy od gwarancji poprawnego zdiagnozowania usterki oraz wykonania usługi serwisowej zgodnie z rygorystycznymi procedurami niemieckiego producenta. Tylko ASO ma dostęp do najbardziej zaawansowanych, autoryzowanych przez BMW narzędzi diagnostycznych oraz oprogramowania komputerowego. Dzięki temu ustalenie źródła problemu, jak również wykonanie wszystkich czynności obsługowych, przebiega szybko i daje Ci pewność przywrócenia samochodu do pełnej sprawności.

Kolejną korzyścią jest kompleksowość obsługi. Serwis BMW Bawaria Motors Gdynia, Gdańsk, Sopot oferuje usługi mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Dzięki temu w jednym miejscu zlecisz wszelkie prace przy swoim samochodzie, mając również przekonanie, że zostały one wykonane w 100% profesjonalnie i tak, jak zaplanował to producent samochodu.

Koniecznie trzeba również wspomnieć o tym, że autoryzowany serwis BMW Bawaria Motors korzysta wyłącznie z oryginalnych części zamiennych. Jest to o tyle ważne, że takie części mają przewidywalną, fabryczną trwałość, co oczywiście przekłada się na ich długą eksploatację oraz zapewnienie Ci maksymalnego bezpieczeństwa jazdy.

Nie zapominajmy również o tym, że serwisując BMW w autoryzowanej stacji obsługi inwestujesz w wolniejszą utratę wartości samochodu. Dzięki temu uzyskasz wyższą cenę przy odsprzedaży i o wiele szybciej znajdziesz nabywcę - auta z potwierdzoną historią serwisową są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym.

Obalmy również mit na temat bardzo wysokich cen usług w ASO. Choć rzeczywiście są one nieco wyższe od tych oferowanych przez niezależne warsztaty, to uzasadnia je jakość, stosowanie oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych, terminowość oraz rzeczywista i łatwo egzekwowalna gwarancja. Do tego warto wspomnieć, że autoryzowane stacje obsługi BMW regularnie organizują bardzo atrakcyjne promocje cenowe oraz oferują korzystnie wycenione pakiety serwisowe.