Filtry
-
-
-

Bielscy drifterzy będą reprezentować nasze miasto w Japonii!

Pod koniec kwietnia bielscy drifterzy z Projektu86 wylatują do Japonii, gdzie będą przez siedem dni szlifować swoje umiejętności na kompleksie torów Ebisu nieopodal Fukushimy.

driferzy, projekt86
Projekt oklejenia samochodów · fot. Projekt86


Projekt86 to ekipa przyjaciół, która od kilku lat propaguje jazdę kontrolowanym poślzgiem bokiem - tzw. drift. Bielscy drifterzy startują w wielu zawodach rangi Driftingowego Pucharu Polski oraz Driftingowych Mistrzostw Polski. Oprócz zawodów kierowcy Projektu86 biorą także udział w wielu eventach/targach motoryzacyjnych, gdzie odbywają się pokazy driftu.

25 kwietnia ekipa wylatuje na 2 tygodnie do Japonii, gdzie przez siedem dni, 24 godziny na dobę, będzie driftować na kompleksie 7 torów zwanym Ebisu.

ebisu circut
Ebisu Circuit · fot. google.com


- Wyruszamy 12 osobową ekipą, łącznie z ekipą filmową Lemon Sniff. W Japonii mamy już kupione samochody, którymi będziemy startować w wielkim święcie drifterów zwanym Drift Matsurii. Na samochody zaprojektowaliśmy oklejenie w stylu japońskim. Głównym motywem jest Bolek i Lolek - mówi Ariel Jańczyk z Projektu86.

Bielszczanie wyruszą do Japonii dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych firm, których loga widnieją na oklejeniu samochodów. Drifterzy wrócą z Japonii 8 maja. Kolejna wyprawa przewidziana na sierpień oraz październik.

ab / bielsko.info