Filtry
-
-
-

Moto Trip Kraków, motocykle, skutery i quady - sprzedaż, wynajem i serwis!

Materiał partnera:

Moto Trip to miejsce przeznaczone dla prawdziwych miłośników motoryzacji. Doskonale odnajdą się w nim wszyscy, którzy szukają nowego jednośladu czy czterokołowca, jak i ci, którzy potrzebują wysokiej jakości akcesoriów, fachowej porady albo serwisu. Tutaj zapach motoryzacji unosi się w powietrzu, a pasja przeplata z profesjonalną wiedzą i doświadczeniem. Kiedyś jeden salon w Krakowie, dzisiaj aż trzy, w których znaleźć można jeszcze więcej quadów, motocykli i skuterów!

24 01 315(3)


Motocykle, skutery i quady - różne marki, modele i pojemnościMoto Trip to krakowska firma, która w branży motoryzacji działa już od 15 lat. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą quadów, motocykli i skuterów, a także ich serwisem i wynajmem. W ofercie Moto Trip dostępnej na https://www.motocykle-krakow.pl/ znaleźć można również szeroki asortyment akcesoriów do quada i do motocykli, a także kaski i odzież. Firma zajmuje się sprzedażą pojazdów sprawdzonych i cenionych marek, takich między innymi jak:

  • motocykle - Indian, Benelli, Suzuki, CF Moto, Keeway, Moto Morini, Rieju, Brixton czy Malaguti
  • quady - Polaris, CF Moto, Segway, Linhai, Kymco, Aeon czy TGB
  • skutery - Peugeot, Suzuki, Malaguti, Kymco, Keeway czy Rieju


W ofercie Moto Trip znajdują się różne modele motocykli, skuterów i quadów - w tym również pojazdy elektryczne. Zróżnicowanie pod względem pojemności pozwala na zakup pojazdów z dostosowaniem do posiadanych uprawnień. Dostępne są zarówno motocykle na prawo jazdy kategorii B, jak i A, a także quady dla dzieci.

Moto Trip Kraków - 3 salony o łącznej powierzchni 950 m2Prężny rozwój Moto Trip, którego potwierdzeniem jest ponad 10 000 klientów, umożliwił otwarcie kolejnych salonów. Aktualnie na terenie Krakowa znajdują się aż trzy, których łączna powierzchnia wynosi 950 m2.

Salony Moto Trip w Krakowie:

  • Opatkowicka 10 B - Quady Polaris
  • Drewniana 4 - Quady, Motocykle, Skutery
  • Pułkownika Stanisława Dąbka 28 - Motocykle SUZUKI


Warto zaznaczyć, że firma oferuje również transport zakupionych czterokołowców / jednośladów, który obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę.

24 01 315


Profesjonalny serwis motocykli i quadówCo istotne, Moto Trip to nie tylko sprzedaż motocykli, quadów i skuterów, ale także profesjonalny serwis - w tym autoryzowany dla takich marek jak Polaris, Suzuki, Indian, Rieju, Benelli, CF Moto i wielu innych. Firma dysponuje wyspecjalizowanymi fachowcami, którzy zdobywali doświadczenie w Autoryzowanych Stacjach Obsługi takich liderów branżowych, jak Honda, Kawasaki czy Yamaha.

Serwis obejmuje zarówno przeglądy, jak i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, diagnostykę i usuwanie usterek, przygotowanie pojazdów do sezonu, ocenę stanu oraz wymianę wyeksploatowanych części czy wymianę opon. Tym, co jest wartością dodaną, to przede wszystkim pełne zaangażowanie, pasja i profesjonalizm w każdym aspekcie.

Wynajem jednośladów i quadów - Moto Trip w KrakowieCiekawą opcją jest również możliwość wynajęcia motocykla lub quada na określony czas. Już za kilkaset złotych za dobę można pojeździć sobie wymarzonym motocyklem czy czterokołowcem, co jest świetnym sposobem na sprawdzenie pojazdu przed zakupem. Świetną zabawę z wynajmu będą mieć również motomaniacy, którzy lubią urozmaicenia i chcą często zmieniać swoje pojazdy.