Filtry
-
-
-

Ekologiczne rozwiązanie dla wygodnych przejazdów

Materiał partnera:

Zatłoczone miasto to zmora każdego posiadacza samochodu. W godzinach szczytu ciężko jest znaleźć wolne miejsce w strefie parkingowej. Jeśli nawet nam się to uda, przestrzeń może okazać się za wąska dla naszego pojazdu. Melex, dzięki swojej konstrukcji, zmieści się w małej przestrzeni parkingowej, jak i doskonale poradzi sobie w wąskich, obleganych uliczkach.

10794 6390b2142cff6


Ekologiczne podróżowanieMieszkając w dużej aglomeracji, często musimy stać w korkach lub korzystać z wiecznie zatłoczonej komunikacji miejskiej. Ciągle rosnące ceny paliwa, a także biletów miejskich przewoźników zachęcają do skorzystania z nowoczesnych i ekologicznych pojazdów Melex. Mogą one bez problemu dostać się na ulice, gdzie samochód spalinowy ma zakaz wjazdu.

Pojazd akumulatorowy dla dorosłych dzięki elektrycznemu silnikowi zdecydowanie zmniejszy koszty podróży. Warto zaznaczyć, że pojazdy Melex dostępne są w różnych wariantach i gwarantują bezpieczeństwo i wygodę poruszania się. Do wyboru mamy opcję zabudowaną z drzwiami, która doskonale sprawdzi się podczas deszczowych dni lub wersję czteroosobową bez zabudowania na letnie przejażdżki z rodziną.

Zastosowanie Melexa w różnych branżachOkres od wiosny do jesieni to dobry czas dla firm, które świadczą swoje usługi w regionach odwiedzanych przez turystów. Pojazd akumulatorowy dla dorosłych można dopasować kolorystycznie wedle indywidualnych potrzeb, a także umieścić na nim reklamę firmy. Miejscowości turystyczne, pola golfowe oraz centra rekreacyjne stosujące te pojazdy stają się bardziej atrakcyjne dla odwiedzających.

Pojazdy Melex są chętnie wykorzystywane przez straż graniczną, centra logistyczne, zakłady przemysłowe, a nawet placówki szpitalne. W zależności od wybranej wersji - z ponad 100 możliwych - możemy nimi przewozić pasażerów, bagaże czy sprzęt sportowy. Jeśli chcemy korzystać z Melexa, niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Wersja ośmioosobowa doskonale sprawdzi się jako taksówka wożąca turystów po zabytkowym starym mieście. Jeżeli będzie potrzeba zwiększenia ilości siedzisk, do Melexa możemy dołączyć przyczepkę. Taki zestaw przewiezie nawet 14 osób.

Wybór modelu pojazdu oraz jego wyposażenia zależy w głównej mierze od jego zastosowania. Wyszczególnić możemy Melexy osobowe, bagażowe oraz modele specjalne przeznaczone do ściśle określonych zadań, wzbogacone o dodatkowe rozwiązania technologiczne.