Filtry
-
-
-

Dodatki do silników benzynowych - poznaj skuteczne preparaty do ochrony samochodu

Materiał partnera:

Samochody z silnikami benzynowymi to popularny wybór wśród kierowców, zapewniający wiele korzyści. Zazwyczaj cechują się one prostą konstrukcją, co przekłada się na mniejszą awaryjność, zwłaszcza jeśli odpowiednio zadbamy o jednostkę napędową. Jak najlepiej chronić silnik? Sprawdź preparaty marki TEC 2000 i przekonaj się o ich niezwykłej skuteczności - zapraszamy.

pexels.com


Jakie środki do silników benzynowych znajdziesz w ofercie TEC 2000?W ofercie TEC 2000 przygotowaliśmy zestaw środków zapewniających doskonałą pielęgnację silników benzynowych. Każdy z nich posiada inne właściwości i zastosowanie, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o swój samochód. Sprawdź jakie korzyści zapewniają poszczególne preparaty.

TEC 2000 Fuel Injector CleanerDo precyzyjnego czyszczenia wtryskiwaczy przeznaczony jest TEC 2000 Fuel Injector Cleaner, który zapobiega gromadzeniu się wilgoci oraz zanieczyszczeń w cylindrach. Regularne czyszczenie zapobiega zapychaniu się dysz wtrysków i zapiekaniu ich końcówek. Przekłada się to na szybkie odpalanie auta, płynność jazdy oraz prawidłowe spalanie mieszanki paliwowej.

TEC 2000 Induction ClearUkład dolotowy jest często traktowany bardzo pobieżnie, co jest sporym błędem. Przygotowaliśmy więc profesjonalny środek do czyszczenia dolotu TEC 2000 Induction Cleaner, który jest niezwykle skuteczny w walce z zabrudzeniami. Pozbycie się ich znacznie poprawi jakość jazdy i pozwoli uniknąć uszkodzeń newralgicznych elementów takich jak turbosprężarka, zawory sterujące czy gaźniki. Jest on bardzo łatwy w aplikacji i nie wymaga demontażu całego układu.

Płukanka silnika TEC 2000 Engine FlushDo płukania całej jednostki napędowej najlepiej użyć płukanki do silnika TEC 2000 Engine Flush. Doskonale czyści ona wszystkie najważniejsze elementy z nagaru i zalegających osadów oraz zapewnia maksymalną ochronę na długi czas. Innowacyjny skład i mieszanka zawierająca środki czyszczące i smarne pozwala uzyskać niespotykane do tej pory efekty. W szybki i wygodny sposób zaaplikujesz ją podczas wymiany oleju bez specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Więcej informacji o tym preparacie znajdziesz na stronie https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/.

W ofercie znajdziesz dodatek do oleju TEC 2000 Oil Booster pozwalający zmniejszyć zużycie środka smarnego co przekłada się na lepszą ochronę silnika. Znacznie poprawia ona jakość oleju silnikowego - utwardza go, oraz zapobiega się jego utlenianiu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą TEC 2000 gdzie znajdziesz wysokiej klasy dodatki do silników benzynowych oraz środki czyszczące.