Filtry
-
-
-

Własny basen stelażowy w ogrodzie, a może jacuzzi dmuchane?

Materiał partnera:

Wystarczy kawałek ogrodu przydomowego, aby na fragmencie ziemi zagwarantować dzieciom letnie atrakcje. Nic tak nie ucieszy młodszych, ale i też starszych pociech, jak dostęp do nielimitowanej wodnej zabawy. Podczas upalnego lata, atrakcje na świeżym powietrzu, czy tak potrzebne ochłodzenie i relaks, są niezbędne, aby z przyjemnością spędzać czas wolny. Z takiej rozrywki równie chętnie korzystają dorośli. Czy to basen stelażowy, czy dmuchane jacuzzi, obie możliwości przyniosą radość na twarzy osób korzystających.

Silesia


Trwały, komfortowy i wygodny basen stelażowyInwestycja w basen stelażowy jest bardzo opłacalna, kiedy zależeć będzie na użytkowaniu długoterminowym basenu, umieszczonym w ogrodzie czy na działce. Basen ten charakteryzuje się metalową bądź aluminiową konstrukcją złożoną z ramy i wsporników. Dzięki temu jest zdecydowanie stabilniejszy i nie ma obaw o uszkodzenie podczas zabaw, czyli gwarantuje większe bezpieczeństwo. Basen stelażowy występuje w różnych rozmiarach, kształtach oraz głębokości. Bez problemu rozmiar basenu można dobrać do dysponowanej powierzchni. Jest to niewątpliwa zaleta, a czasami przy zakupie nawet kluczowa. Można znaleźć basen stelażowy, który dzięki swej głębokości umożliwi pływanie. Wybór głębokości basenu zależeć będzie od potrzeb oraz użytkowników. Basen stelażowy można zdemontować i przenieść. Istnieje też możliwość zabudowania basenu odpowiednimi panelami, deskami. Elegancki wygląd basenu może dopełnić wizerunek ogrodu.


Wymarzone SPA w ogrodzie, czyli jacuzzi dmuchaneJacuzzi dmuchane to sposób na szybki relaks po ciężkim dniu. I w tym wypadku potrzebny jest albo kawałek ziemi, albo taras, który rozmiarem wystarczający będzie do utworzenia domowego SPA. Wybór jacuzzi to synonim luksusu, choć jest to dmuchany basen z hydromasażem, który po prostu świetnie się prezentuje. W jacuzzi może przebywać określona ilość osób w pozycji siedzącej, także jest to alternatywa do spędzenia czasu z przyjaciółmi, czy pomysł na romantyczną randkę. Nie ma obaw o ugięcie ścianki, czy przelewanie się wody, konstrukcja oraz materiał, z którego wykonane jest dmuchane jacuzzi, nie pozwolą na tego typu wypadki. Takie zabezpieczenie działa również, gdy korzysta tylko jedna osoba z jacuzzi. Na rynku dostępne są modele z możliwością podgrzewania wody. To istotna kwestia, gdy chce się korzystać z jacuzzi podczas chłodniejszych wieczorów. Jacuzzi dmuchane kupić można w różnych rozmiarach, w zależności dla ilu osób basen będzie dedykowany. Występują w standardowym kształcie okręgu, czy zaokrąglonego kwadratu. Jacuzzi dmuchane wyposażyć można w zawieszane półeczki na sprzęty elektroniczne, zagłówki dla jeszcze większej wygody korzystania, czy pływająca tacę, przydatną podczas imprez z przyjaciółmi.

Niezależnie, na co padnie wybór, czy na basen stelażowy, czy dmuchane jacuzzi, czy jeszcze innego typu baseny, szeroką ofertą dysponuje sklep Renovey, który można znaleźć pod adresem internetowym renovey.com. W sprzedaży także znajduje się niezbędna chemia do basenów oraz pompy, gadżety, drabinki, pokrywy na basen, a także wiele innych przydatnych akcesoriów ogrodowych.