Filtry
-
-
-

Nissan w atrakcyjnym leasingu dla firm

Materiał partnera:

Prawidłowe funkcjonowanie firmy nierzadko powiązane jest z niezawodnym środkiem transportu. Auto jest wręcz niezbędne, a świadomi tego faktu przedsiębiorcy bardzo często decydują się na jego leasing.

Nissan w atrakcyjnym leasingu dla firm


Leasing samochodowy - czym się charakteryzuje i jakie są jego warianty?Leasing jest formą finansowania inwestycji w postaci umowy dzierżawy. Dzięki niej inwestor ma możliwość dostępu do dóbr inwestycyjnych bez konieczności ich zakupu. W przypadku leasingu samochodowego tym dobrem jest oczywiście pojazd - nabywa go przedsiębiorca, który za ustaloną opłatą korzysta z niego przez pewien okres. Należności wobec leasingodawcy reguluje zazwyczaj poprzez miesięczne raty.

Leasing ze względu na dostępność rozmaitych wariantów można podzielić następująco:

  • leasing z wykupem:
  • operacyjny składający się z czynszu inicjalnego i rat;
  • finansowy wykorzystywany do opłacania środków trwałych objętych obniżonym podatkiem VAT;
  • zwrotny występujący zarówno w formie leasingu operacyjnego, jak i finansowego;
  • leasing bez wykupu (inaczej nazywany najmem długoterminowym);
  • leasing konsumencki.


Bardzo korzystny leasing dla firm na NissanaFirmy zainteresowane leasingiem auta konkretnej marki mogą skorzystać z ofert autoryzowanych dealerów. Jednym z nich jest Nissan Financial Services oferujący bardzo szeroką gamę atrakcyjnych produktów finansowych oraz kompleksowych ubezpieczeń.

Wśród opcji finansowania nie mogło zabraknąć oczywiście leasingu dla przedsiębiorców - https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/leasing. Jego charakterystyczne cechy? Korzystne i elastyczne warunki! Przedsiębiorca może dostosować je do swoich potrzeb, ustalając opłatę wstępną i okres leasingowania pojazdu. Nie bez znaczenia są również proste zasady oraz formalności zredukowane do niezbędnego minimum.

Myślisz o Nissanie dla firmy? Sprawdź więc ofertę Nissan Financial Services i poznaj szczegóły tej niezwykle atrakcyjnej propozycji leasingowej!