Filtry
-
-
-

Korzystny kredyt na nowe lub używane Renault

Materiał partnera:

Nowe, a może używane auto? Bez względu na to, czy myślimy o jednym czy o drugim, warto rozważyć skorzystanie z kredytu.

Korzystny kredyt na nowe lub używane Renault


Czym jest kredyt samochodowy?Kredyt samochodowy stanowi bardzo popularną formę finansowania zakupu pojazdu. Na rynku dostępne są zarówno oferty skierowane do kupujących auto prosto z fabryki, jak i dla tych myślących o czterech kółkach z drugiej ręki.

Rynek kredytowy obfituje w przeróżne warianty. Do najczęściej spotykanych należą kredyty standardowe, jednoratowe (np. rozwiązanie 50/50 składające się jedynie z wkładu własnego i raty końcowej), a także balonowe. Te ostatnie są szczególnie atrakcyjne z punktu widzenia osób lubiących cyklicznie zmieniać samochód.

Kredyt na Renault od autoryzowanego dealeraJeśli zastanawiasz się nad kredytem samochodowym, dobrą praktyką będzie sprawdzenie ofert autoryzowanych dealerów. Za przykład mogą służyć opcje finansowania zakupu auta dla klientów indywidualnych od Renault Financial Services - https://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/klient-indywidualny. Są to zarówno kredyty na nowe, jak i używane pojazdy z floty francuskiego producenta.

Kredyt na nowe RenaultDecydując się na nowy samochód marki Renault, możemy liczyć na preferencyjne warunki, które dodatkowo można dostosować do indywidualnych potrzeb. Elastyczność ta polega m.in. na ustaleniu okresu kredytowania (nawet do 8 lat) czy wysokości wkładu własnego. Coś jeszcze? Na przykład stała stopa procentowa, która jest niezwykle ważna w obecnych, niepewnych czasach.

Kredyt na używane RenaultW przypadku decyzji o zakupie używanego auta na klienta indywidualnego czekają równie atrakcyjne warunki. Korzystając z tej opcji, należy jednak pamiętać, że wiek samochodu nie może przekroczyć 10 lat, licząc od daty pierwszej rejestracji (wraz z okresem finansowania okres ten nie może zatem wynieść więcej niż 14 lat).

Jesteś zainteresowany jedną z powyższych propozycji? Nie zwlekaj! Znajdź więcej informacji na oficjalnym serwisie lub odwiedź najbliższy salon!