Filtry
-
-
-

Dacia w atrakcyjnym kredycie

Materiał partnera:

Marzysz o aucie, ale domowy budżet nie pozwala w pełni na realizację tego celu? Nie martw się! Z pomocą przychodzą kredyty samochodowe! Grunt to zrobić pewien rekonesans i wybrać ostatecznie satysfakcjonującą ofertę.

Dacia w atrakcyjnym kredycie


Kredyt samochodowy - co to jest?Kredyt samochodowy jest specyficznym rodzajem kredytu bankowego, którego udziela bank bądź inna instytucja posiadająca stosowne uprawnienia. Jego cel jest ściśle określony - zakup auta zarówno nowego, jak i używanego.

Klient szukający idealnego kredytu samochodowego może wybierać spośród rozmaitych rozwiązań. Do najczęściej spotykanych opcji należą:

  • kredyt standardowy oparty na ratach kapitałowo-odsetkowych (najczęściej są one miesięczne);
  • kredyt jednoratowy, na który składają się: wkład własny i jedna rata (takim rodzajem finasowania są rozwiązana typu 50/50);
  • kredyt balonowy, który opiera się na wkładzie własnym, ratach odsetkowych i tytułowej, najwyższej racie balonowej, która może wynieść nawet 50% wartości kredytowanego pojazdu.


Nowa lub używana Dacia na kredytWiemy już, czym jest kredyt. Kolejnym pytaniem jest - gdzie go szukać? Pierwszą myślą jest bank, to jasne. Trzeba jednak mieć na uwadze, że niekoniecznie tam znajdziemy najciekawsze oferty. Te częściej zarezerwowane są dla autoryzowanych dealerów aut. Przykład? Dacia Financial Services - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/klient-indywidualny.

Niniejsza oferta obejmuje zarówno kredyty na nowe, jak i używane Dacie. Zainteresowani fabrycznie nowym pojazdem mogą liczyć na bardzo atrakcyjne i elastyczne warunki - długość kredytowania, wysokość miesięcznych rat czy poziom wkładu własnego ustala klient (może być to nawet 0%!). Ci którzy wolą auto używane, również nie będą zawiedzeni, korzystając z podobnych przywilejów.

Gotowy na zakup Dacii w kredycie? Jeśli tak, odwiedź najbliższy salon bądź skontaktuj się telefonicznie z konsultantem i zapoznaj się ze szczegółami!