Filtry
-
-
-

Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

Materiał partnera:

Nie jest już tajemnicą, że zdalny kurs nauki jazdy jest możliwy. Oczywiście należy uściślić, że chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego, czyli do testów na prawo jazdy.

Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?


Nauczanie online nikogo chyba już w dzisiejszych czasach nie dziwi. Taka forma edukacji jest obecna od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe. Aktualnie prawie wszystkie sprawy związane z prawem jazdy załatwisz za pośrednictwem internetu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego stały się proste. Zdalne kursy na prawo jazdy stają się coraz bardziej popularne.

Dlaczego warto wykorzystać teki wygodny i skuteczny sposób nauki? Sprawdź krok po kroku od czego zacząć i jak dobrze przygotować się do egzaminu.

Jak wybrać idealny zdalny kurs na prawo jazdy?Dobierz metodę nauki do własnym predyspozycji! Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: na ile potrafisz samodzielnie zmobilizować się do nauki?

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.
Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach do 20 osób. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.
Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?


Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Masz pewność, że raz zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Egzamin teoretyczny nie jest taki trudny jak go maluj, jesr znacznie mniej stresujący niż część praktyczna. Dodatkowo nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności. Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak zdobyć prawo jazdy? Od załatwienia wszystkich formalności do zdanego egzaminu.
Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Podejmij decyzje! Jeżeli Twoim celem jest prawo jazdy to zacznij od najprostszego pierwszego kroku: zrób zdjęcie do dokumentu. W kolejnych krokach już Ci pomożemy!