Filtry
-
-
-

Nowi bukmacherzy z najlepszymi bonusami

Materiał partnera:

W Polsce, każdego roku, pojawiają się przynajmniej 2 - 3 nowi bukmacherzy. Oczywiście firmy wchodzące na polski rynek nie mają łatwo. Ze względu, na zwiększoną konkurencję i kryzys ekonomiczny, który ostatnio wpływa na portfele Polaków, nowi bukmacherzy muszą coraz bardziej zaciekle walczyć o klientów. Część firm postawiła na zmniejszenie swoich bonusów, część wręcz przeciwnie, daje lepsze oferty, by przyciągnąć jak najwięcej graczy. W tym artykule opiszemy dla Ciebie nowe firmy bukmacherskie z najlepszymi bonusami na start, zapraszamy.

Nowi bukmacherzy z najlepszymi bonusami
fot. pixabay.com


Rekordowo duża liczba firm na polskim rynkuW Polsce jest relatywnie dużo legalnych bukmacherów. Według danych Ministerstwa Finansów, licencję na przyjmowanie zakładów sportowych przez Internet posiada już ponad 20 podmiotów. Wszystkie one, mogą świadczyć dla polskich graczy usługi bukmacherskie całkowicie legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Polski rynek, wciąż się rozwija. Po 2017 roku, kiedy to wprowadzony został tak zwany Rejestr stron hazardowych, rozwój polskiego rynku bukmacherskiego znacznie przyśpieszył. Nie ma się co dziwić, zagraniczni bukmacherzy, którzy dotychczas oferowali swoje usługi dla polskich graczy zupełnie bez problemu, dostali dość mocne uderzenie w swój biznes. Od tamtego czasu, polscy gracze, wchodzący na stronę zagranicznej konkurencji dostają tylko stronę MF z ostrzeżeniem.

Od tamtego czasu pojawili się polskim rynku nowi bukmacherzy, w liczbie aż kilkunastu. To prawdziwy rekord, bo nigdy na polskim rynku bukmacherskim nie było aż takiego tłoku. Dowodzi to niechybnie tego, że rozwija się on i obecność na nim stanowi świetny biznes.

Najlepsze bonusy, jakie proponują nowi bukmacherzyPoniżej przedstawimy Ci naszym zdaniem najlepsze bonusy, jakie proponują nowi bukmacherzy. Za takie firmy, uznajemy firmy, które działają niezbyt długo, od roku lub dwóch. Jak za chwilę się przekonasz, ich oferty potrafią być nieraz bardzo lukratywne.

Bonus w TotalBet do 5000 PLNJeśli zniechęcają Cię skomplikowane bonusy z mnożnikiem to w bukmacherze TotalBet możesz odnaleźć zabójczą a jednocześnie relatywnie prostą ofertę. Dostępny tutaj bonus na start może zwiększyć Twoje saldo aż o 5 tysięcy złotych! To najlepsza oferta, jaką mają nie tylko nowi bukmacherzy, ale polscy bukmacherzy w ogóle.

Bukmacher ten podwaja Twoją pierwszą wpłatę, od 10 PLN aż do 5 000 PLN. To największy bonus na polskim rynku. Co najlepsze, możesz odebrać gotówkę już po 1-krotnym obrocie swoim depozytem. Obracanie dalej uwalnia kolejną partię bonusu. Kolejne depozyty również zaliczają się do obrotu - musisz uwalniać gotówkę aż do skutku.

Zwrot za pierwszy zakład do 150 zł w eWinnerBukmacher eWinner z pewnością należy do grona firm, które możemy określić jako nowi bukmacherzy. Powstał on bowiem 2 lata temu, ale już przez ten czas zdążył zgromadzić sobie grono oddanych użytkowników. Ten polski bukmacher posiada szeroką ofertę na wszystkie dyscypliny sportowe, obstawisz tu również popularne sporty elektroniczne. Bukmacher ten oferuje niezwykle szeroką gamę bonusów i promocji. Dostępne są one zarówno dla nowych graczy, jak i dla stałych klientów tej platformy.

Za pierwszy depozyt eWinner proponuje ubezpieczenie pierwszego zakładu, do kwoty 150 zł. Co ciekawe, nawet jeśli przegrasz to nie musisz w żaden sposób obracać tymi pieniędzmi i zwrot możesz od razu wypłacić. Jest także bonus na drugą wpłatę, wynosi on 50% a jego maksymalna wysokość to zaś 500 zł. Poza tym, bukmacher ten oferuje liczne promocje dla stałych użytkowników i grę podatku.

Do 2000 zł w pakiecie powitalnym od NoblebetW 2019 na polski rynek bukmacherski trafiła zupełnie nowa marka - Noblebet. Odtąd, pozostali nowi bukmacherzy w Polsce muszą się mierzyć z kolejnym, groźnym rywalem. Wszystko dlatego, że Noblebet oferuje aż trzy bonusy od trzech kolejnych wpłat. To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo możesz grać tutaj bez podatku aż przez 30 dni po dacie rejestracji.

Nowi bukmacherzy z najlepszymi bonusami
fot. pixabay.com


Pakiet powitalny śmiało można nazwać więc Premium. Daje on możliwość uzyskania dodatkowo aż 2000 PLN. Składają się na niego:

  • Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1200 PLN,
  • Gra bez podatku przez 30 dni,
  • Bonus od drugiej wpłaty 50% do 600 PLN,
  • Bonus od trzeciej wpłaty 100% do 200 PLN na sporty wirtualne.


Naprawdę niewielu bukmacherów w Polsce ma tak dobrą ofertę bonusową jak Noblebet.

Bonus do 1600 PLN w BetfanBukmacher Betfan stał się znany za sprawą Mariusza Pudzianowskiego, znanego polskiego sportowca, który podpisał z nim kontrakt marketingowy. Słynny Pudzian firmuje swoim nazwiskiem pakiet bonusów powitalnych tego bukmachera. I tak, pakiet Pudziana to aż 1600 zł w dwóch bonusach. Pierwszy z nich to cashback w kwocie 600 zł, który stanowi zwrot za pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany.

Druga premia to bonus 100% od drugiej wpłaty. Jego wysokość wynosi od 100 do 1000 złotych, co sprawia, że jest on jedną z ciekawszych propozycji dla graczy, na polskim rynku zakładów.

PodsumowanieJak miałeś okazję przeczytać w tym artykule, nowi bukmacherzy w Polsce posiadają w swojej ofercie naprawdę ciekawe bonusy. Część z nich to premie od depozytu, część z kolei stanowią zakłady bez ryzyka. Premie potrafią być całkiem wysokie. Ta różnorodność sprzyja całemu rynkowi i sprawia, że polscy gracze w zakładach mają do dyspozycji nie widziany wcześniej wybór. Sprawdź stronę Mightytips.pl, by dowiedzieć się więcej o nowych, interesujących bonusach bukmacherskich.