POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-
-

Lexus NX CarPlay Android

123 456,00 zł, Miedźna

7 zdjęć
Benzyna
2017
123 km
Warsztat elektromechaniki pojazdowej MojaMarka oddział w Gilowicach (przy głównej drodze na trasie Miedźna->WOLA)... oferuje usługi w zakresie elektromechaniki pojazdowej, specjalizacja doposażenia pojazdów osobowych. Montaż czujników parkowania, kamer cofania, rejestratorów DVR, stacji multimedialnych, modułów CarPlay Android Auto, zabezpieczeń antykradzieżowych.

Oferta dotyczy sprzedaży i montażu urządzenia CarPlay, Android Auto dla Iphone ios oraz licznych modeli smartfonów opartych na systemie android. Zdjęcia z montażu modułu w Lexusie NX z 2017roku, dostęp do popularnych aplikacji dostępnych wcześniej wyłącznie na ekranie smartfona. Od chwili zamontowania na ekranie fabrycznej radionawigacji samochodowej. GoogleMaps Youtube Spotify. Z zachowaniem wszystkich fabrycznych funkcji samochodu. Urządzenia dostępne do wielu różnych marek i modeli samochodów osobowych. Ceny ustalane indywidualnie na podstawie szczegółowych danych n.t samochodu.

Nasz profil znajdziesz na portalu społecznościowym oraz w popularnej wyszukiwarce G. po wpisaniu nazwy firmy.

Zachęcamy do współpracy osoby prywatne, firmy w tym wypożyczalnie samochodów, taksówkarzy, komisantów czy właścicieli innych warsztatów w ramach kooperacji.

Faktura Vat, gwarancja 12-miesięcy, auto-zastępcze

TYLKO KONTAKT TELEFONICZNY

Kontakt

Firma
Tel. 881232663