POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-
-

Czyszczenie, regeneracja DPF FAP i katalizatorów

Mielec

5 zdjęć
Obecnie każdy pojazd i producent zmierza do tego aby być coraz bardziej eko. Samochodów przybywa i stosowane są coraz nowsze metody walki z emisją spalin, zanieczyszczeń. Jednym z nich jest zastosowany w układzie wydechowym filtr cząstek stałych, znany także jako FAP lub DPF.

Niestety z biegiem czasu filtry te po prostu zapychają się, stają się niedrożne po tym na desce kokpitu pojawia się ikona informująca o tym, że przepływ spalin został zakłócony. Informuje o tym czujnik. Do niedawna wymagało to zakupu nowego podzespołu albo pseudo-metod takich jak stosowanie żrącej chemii, która wypłukiwała często też metale szlachetne z wkładów albo wypalano, co na krótką metę - sprawdzało się.

Najlepszą według nas metodą, którą stosuje firma Turbo-Elmar s.c. - profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów jest z pewnością technologia FCM. To nic innego jak woda pod wysokim ciśnieniem i odpowiednią temperaturą, która z dodatkiem neutralnego czynnika umożliwiającego wypłukanie - usuwa i udrażnia kanaliki wkładów.

W ten oto sposób w wielu cyklach płucznych pozbywamy się zanieczyszczeń, sadzy i poprzez uzyskanie drożności regenerujemy Państwa DPF FAP i katalizatory. Możliwa regeneracja DPF FAP samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek. Oczywiście także możliwa wysyłka do nas podzespołu, odsyłamy kurierem zregenerowaną część do Państwa. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem i marką. Jesteśmy specjalistami z dziedziny regeneracji. Czyszczenie katalizatorów w oparciu o FCM to doskonała metoda naprzeciw "wycinania" które według nas jest metodą karygodną. Dzięki naszej metodzie i regeneracji Państwa samochód przejdzie z powodzeniem kontrolę emisji spalin.

Nasza firma to także regeneracja katalizatorów SCR. Regenerujemy również filtry GPF czyli "DPF" do benzyniaków. Dla osobówek możliwa realizacja od ręki. Ponieważ nasza firma obsługuje także inne regiony jak Sandomierz, Tarnobrzeg, Rzeszów, Dębica, Nowa Dęba, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Połaniec, Rzeszów, Tarnów, Kolbuszowa.

Turbo-Elmar s.c. - profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów
ul. Polna 3
39-300 Mielec woj. podkarpackie
Więcej informacji na www.dpf.mielec.pl

Kontakt

Firma
Tel. 609 141 806
Ilość wysłanych formularzy: 0