Filtry
-
-
-

Regeneracja turbosprężarek i turbosprężarki

Mielec

11 zdjęć

Firma MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki to znana firma specjalizująca się w regeneracji.

Mielec, bo z tego miasta w woj. podkarpackim pochodzi nasza firma to tzw. zagłębie regeneracji. Wśród wielu specjalistów z pewnością myślisz, słyszysz Mielec i turbosprężarki - masz na myśli MR Radka. Zyskaliśmy wielu klientów w Polsce i za granicą za sprawą jednego kluczowego czynnika, który cechuje nas od początku istnienia - JAKOŚĆ!

To słowo determinuje nasz zespół i systematycznie dopracowujemy nasze procedury w firmie związane z kontrolą jakości aby mieli Państwo pewność, że turbosprężarki które od nas kupujecie to bardzo dobry, sprawdzony produkt. Posiadamy nowoczesne urządzenia diagnostyczne i wyważające, symulujemy pracę w układzie turbo. Firma nasza to regeneracja turbin typowych ale również regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią. Jako jedni z pierwszych mieliśmy komplet sprzętu w Mielcu do regeneracji zarówno zmiennej geometrii jak również turbin ze sterownikami elektronicznymi. Jesteśmy specjalistami z branży, podążamy systematycznie za trendami rynku.

Możliwa wysyłka - mogą Państwo wysłać do nas turbo, my po regeneracji odeślemy. Ponadto prowadzimy skup turbosprężarek. Zapraszamy po więcej informacji.

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki
ul. Polna 3b
39-300 Mielec, woj. podkarpackie
Więcej na www.turbosprezarki.mielec.pl

Kontakt

Firma
Tel. 609 141 806